Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
 

M A X

Kámoši

Do téhle rubriky napíšu jen Maxíkové nejlepší kamarády, jinak jich má ještě spoustu na sídlišti, ale nevídáme se s něma tak často např: kříženec německého ovčáka Roný, maltezáčci, nějaký zdejší kříženeček, pár jorkšírků, křířenec Filip, pudlík Honzík a mnoho dalších..

 

1.Charlie

 Je kavalír king charles španěl. Jsou mu 2 roky, narodil se 6.6.2006 a s Maxíkem si dobře rozumí. Je to pes mojí nejlepší kamarádky a tak se vídají každý den.

 

Nějaké  společné fotečky

 

  tak trošku mikrospánek:D 

 

 

v kuchyni

menší honička( jinak to byl Charlie poprvé unás doma):) 

tady byl ještě mimi 


2.Lucinka

je fenečka odnás z baráku a její panička se baví s mojí mamkou, takže se s Maxíkem vídají často u nás doma.

 ten Maxík má ale dobré granulky..

 

 


 

3. Bonny

16.6.2008 si moje teta na zahradu pořídila malinké štěňátko zlatého retrívra, je to fenka a jmenuje se Bonny, zezačátku byla menší než Maxík, ale po pár měsících se to rychle obrátilo. Moc dobře spolu vychází a na zahradě provádí všelijaké lumpárny.

 no není kouzelná?

 trošinku tupoučký výraz:D

 Maxík a Bonny si hráli:)

 

 takhle vypadá Bonnynka teďkom prosinec 08


 

4. Filípek

Filípek je 3 letý pejsek, kterého potkáváme při procházkách na sídlišti, ale s Maxíkem se znají už od štěněte. Vlastně byl Filípek pořízený na základě Maxíka, protože těm se Max tak líbil, že si pořídili taky pejska. Chtěli mít doma jorkšírka o velikosti Maxe, ale někde se stala chyba : Filípek měří v kohoutku cca 40 cm a váží zhruba 6kg, někteří veterináři tvrdí,že je křížený a někteří, že je jen přerostlý ať je to jak chce jeho páníčci ho mají moc rádi a s Maxíkem si dobře rozumí ;)

s Maxíkem

 

TOPlist
 Vytvořeno službou WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek